Rozloučení s předškoláky

V pondělí 10.6. proběhlo u nás ve školce slavnostní rozloučení s předškoláky, kteří v září nastupují do základní školy. Nejprve děti ve třídě Veverek předvedly pásmo, které si pro tuto příležitost připravily, jedním z představení byla písnička s tanečkem z muzikálu Pomáda. Poté následoval slavnostní nástup, kdy děti v čele s paní ředitelkou a paní učitelkami procházely špalírem, který utvořili kamarádi spolu s rodiči a příbuznými. Po ošerpování a předání dárku v podobě knížky a fotky, se slova ujal zkušený indiánský náčelník, který pro děti připravila zábavný program plný tance a veselých her. Kdo chtěl, si domů mohl odnést suvenýr v podobě zvířátka z balonku. Všichni si tento den velmi užili.

Vypracovala Šárka Kopencová