Načítám Akce

Listopad 2019

Záchranáři

20. listopadu @ 0:00

Interaktivní pořad se záchranáři, kdy se děti dozví, co dělat, aby se nic špatného nestalo a co udělat, když už se něco přihodí. Zároveň si děti prohlédnou sanitku. Na programu se vystřídají všechny děti.

DEN POZDRAVŮ

21. listopadu @ 0:00

Dozvíme se, jak se lidé zdraví v různých zemích světa, některé pozdravy si i vyzkoušíme. I rodiče se mohou něco nového dozvědět na hlavní nástěnce.

Jedeme na výlet

27. listopadu @ 0:00

Navštívíme vánočně vyzdobený zámek Loučeň, kde se zúčastníme adventní prohlídky, při které se dozvíme o Vánocích a zejména o vánočním stromečku téměř vše. Na výlet vyjedeme všichni společně.

Prosinec 2019

Mikuláš

5. prosince @ 0:00

Ani letos naší školku nezapomene navštívit Mikuláš se svým doprovodem. Někoho čert možná trošku postraší, ale andělíček se jistě přimluví a nakonec si všichni odnesou zážitek a malou sladkost.

Divadýlko v MŠ

17. prosince @ 0:00

Vánoční představení "Pohádka o vánočním stromečku" se spoustou veselých písniček zahraje oblíbené divadlo Koloběžka. Představení začne v 10.40 a zúčastní se Myšky a Ježci.

Divadýlko v MŠ

19. prosince @ 0:00

Vánoční představení "Pohádka o vánočním stromečku" se spoustou veselých písniček zahraje oblíbené divadlo Koloběžka. Představení začne v 10.40 a zúčastní se Zajíci a Veverky

+ Export Events